Вівторок, 14.05.2024, 06:02

Головна » 2015 » Березень » 24 » МЦФЕР: Освіта — усе для управління школою
МЦФЕР: Освіта — усе для управління школою
Фахова періодика

«Ми постійно тримаємо руку на пульсі освітянського життя. Зустрічаємося з нашими читачами, дізнаємося, які питання їх хвилюють. Тож у виданнях публікуємо лише те, що дійсно знадобиться керівництву школи», ― зазначає Лариса Ільченко, керівник напряму «МЦФЕР: Освіта».

Редакція знаного серед директорів українських шкіл журналу «Практика управління закладом освіти» обіцяє в ІІ півріччі потішити читачів такими «гарячими» темами, як: охорона праці в навчальному закладі; пожежна безпека; медико-педагогічний контроль.

А на передплатників журналу «Заступник директора школи» чекає розгляд актуальних питань: дослідно-експериментальна діяльність; методична робота з молодими вчителями; організація олімпіад з базових дисциплін; проведення заходів по запобіганню правопорушень тощо.

Щоб допомогти керівництву школи спростити роботу з документацією, редакція напряму «МЦФЕР: Освіта» готує у ІІ півріччі нові випуски КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти»:
  • Випуск 2015.3 «Медичне обслуговування». На CD: шаблони документів медичних працівників навчального закладу; приклади оформлення наказів, довідок, журналів; рекомендації, пам’ятки, санбюлетені для інформаційних стендів тощо.
  • Випуск 2015.4 «Імідж навчального закладу». На CD: довідкові таблиці, шаблони документів щодо формування іміджу учасників освітнього процесу і бренду навчального закладу; анкети, тести, проекти для вивчення запитів учасників освітнього процесу; покрокові алгоритми, пам’ятки щодо взаємодії навчального закладу із мас-медіа та громадськістю тощо.

Інноваційна система «Expertus: Школа»

Експертно-правова система «Expertus: Школа» ― це онлайн-ресурс для управлінців загальноосвітніх навчальних закладів. Увійти до нього можна через інтернет, використовуючи надані видавництвом ім’я користувача та пароль.

Чому експертно-правова? Система поєднує практичні матеріали, підготовлені досвідченимиекспертами, та повну нормативно-правову базу. Переглянути реальний приклад роботи з системою можна на відео.

Що можна з Expertus: Школа?

• Заощадити час на пошук інформації, перевірку актуальності нормативних документів, розробку практичних матеріалів.
  • Бути впевненим в роботі школи: систему створено за участю розробників нормативних документів і працівників відомств, які перевіряють школи.
  • Першим дізнатися про зміни законодавства завдяки щоденному оновленню системи.
  • Бути в курсі всіх освітніх новин, які щоденно оновлюються в системі.

У системі ― консультації, робочі ситуації, покрокові інструкції, приклади оформлення документів, пам’ятки тощо за тематичними рубриками: Державна атестація ЗНЗ, Контроль діяльності ЗНЗ, Атестація педагогічних працівників, Забезпечення безпеки, Кадрова робота,Циклограма управлінської діяльності, Ділова документація, Педагогічна рада, Громадське самоврядування, Прийом та облік дітей у ЗНЗ, Фінансово-господарська діяльність, Оплата праці. Спробуйте безоплатно>>

ІКТ ― освітянам!

«ІКТ ― освітянам!» ― соціальний проект, мета якого ― підвищення інформаційної та правової компетентностей керівників та заступників керівників навчальних закладів України.

В рамках проекту тренери МЦФЕР: Освіта проводять майстер-класи, під час яких навчають учасників використовувати електронні продукти та системи для розв’язання професійних завдань, оптимізації роботи з документами.

Вже проведені майстер-класи в Черкаській, Хмельницькій, Одеській, Сумській, Миколаївській, Житомирській, Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій та Київській областях.

Більше про проект та про те, як взяти в ньому участь, ви можете дізнатись за посиланням.

З усіх питань звертайтеся до Цифрового видавництва МЦФЕР:
0 800 212 012 (callback)
peredplata@mcfr.com.ua
www.pedrada.com.ua

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 452 | Додав: tatiana | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »