Понеділок, 29.04.2024, 00:14

Головна » Архів матеріалів

Особливості вивчення базових навчальних дисциплін у 2015/2016 навчальному році пов’язані, першою чергою, зі змінами, внесеними до навчальних програм.

На виконання наказів Міністерства освіти і науки  України
від 05.11.2014 № 1275 «Про проведення експертизи та громадського обговорення типових навчальних планів та навчальних програм для початкової школи» та
від 06.02.2015 № 100 «Про розвантаження навчальних програм для учнів 5 – 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів» до навчальних програм внесено зміни, спрямовані на їх розвантаження, врахування вікових особливостей розвитку дитини, відповідність сучасному розвитку науки та технологій.

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 374 | Додав: tatiana | Дата: 04.07.2015 | Коментарі (0)

День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року.

День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції

Джерелом права будь-якої держави є Конституція. Її ще називають Основним законом, який закладає підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства. Конституція – це своєрідний суспільний договір, у якому народ визначає основні напрямки свого подальшого розвитку та існування, гарантії прав та свобод громадян у суспільстві.

Переглядів: 341 | Додав: tatiana | Дата: 28.06.2015 | Коментарі (0)

З 01.09.2015 педагоги Дніпропетровської області розпочинають роботу в межах обласного науково-методичного проекту "Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства". Тема міського науково-методичного проекту "Забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії особистості в умовах розбудови громадянського суспільства".

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 1596 | Додав: tatiana | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

Орієнтовний перелік вебінарів у рамках Всеукраїнського педагогічного інтерактивного марафону
«Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта  це…»

(8–22 червня 2015 р.)

Для участі у марафоні необхідно зареєструватися за адресою: http://www.ranok.com.ua/webinar.html/

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 351 | Додав: tatiana | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

Переглядів: 395 | Додав: tatiana | Дата: 09.05.2015 | Коментарі (0)

Україна вперше офіційно розпочинає нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам'яті та примирення.

8 травня, в Україні – День пам'яті та примирення. Цю дату наша держава офіційно відзначає вперше та розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам'яті та примирення під гаслом "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо".

Завтра, 9 травня, Україна святкуватиме День Перемоги та 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі. Водночас додасться ще одна дата – 2 вересня – 70-річчя завершення Другої світової війни.

Переглядів: 410 | Додав: tatiana | Дата: 09.05.2015 | Коментарі (0)

Переглядів: 347 | Додав: tatiana | Дата: 12.04.2015 | Коментарі (0)

МОН відмовилося від рейтингового оцінювання шкілДіяльність пов’язана із рейтинговим оцінюванням українських шкіл має бути припинена до 17 квітня

Міністерство освіти і науки припиняє рейтингове оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідне рішення ухвалене з метою приведення у відповідність із законодавством власних нормативно-правових актів і економії державних коштів.

Зокрема, наказом освітнього відомства, що набирає чинності 17 квітня цього року, визнано такими, що втратили чинність, Положення про національну систему рейтингового оцінювання загальноосвітніх навчальних закладі та, відповідно, Критерії системи рейтингового оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів, що були затверджені міністерством у 2013 році.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 399 | Додав: tatiana | Дата: 12.04.2015 | Коментарі (0)

Пам'ятаємо. Перемагаємо: як у школах відзначать Перемогу над нацизмомРекомендації МОН з відзначення річниці Перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни

Міністерство освіти і науки України рекомендує українським школам активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни. Про це йдеться у рекомендаціях МОН, що розроблені Українським інститутом національної пам’яті, щодо заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

Відповідно до рекомендацій, у навчальних закладах мають бути організовані й проведені урочисті лінійки, уроки мужності, інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки інші тематичні заходи присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.

До проведення заходів мають бути залучені ветерани війни та учасники антитерористичної операції.

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 351 | Додав: tatiana | Дата: 12.04.2015 | Коментарі (0)

У Міністерстві освіти і науки завершено роботу над проектом Положення про післядипломну освіту у сфері вищої освіти України, про це повідомляє прес-служба відомства.

Проект документа розроблено з урахуванням нових засад функціонування системи вищої освіти, визначених Законом України "Про вищу освіту".

Положенням про післядипломну освіту у сфері вищої освіти визначено, що післядипломною освітою є спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення та оновлення її професійних знань, умінь та навичок або отримання іншої професії, спеціальності на основі здобутого раніше освітнього рівня та практичного досвіду.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 343 | Додав: tatiana | Дата: 12.04.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »